Kampanyalı Fiyatlarda Son Günler
Bize hemen ulaşın, kaydınızı yaptırıp depozitonuzu yatırın, kampanyalı fiyatımızdan 6 ay boyunca dilediğiniz zaman yararlanın.
Hemen Ulaş

FUT Ameliyatlı Saç Ekimi

FUT Ameliyatlı Saç Ekimi

FUT İngilizce Folicular Unit Transfer’in kısaltmasıdır…

Eski bir tekniktir. Kısaca saç köklerinin tek tek alınıp transfer edilmesi yerine, saçlı derinin komple cerrahi operasyonla alınarak, saçsız bölgeye transferiyle gerçekleştirilir.

Saç tıraşı gerektirmediği için avantajlı gibi lanse edilse de, eksileri artılarından çok daha fazladır. FUE (Follicular Unit Extraction) tekniğine göre çok daha ağrılı bir yöntemdir. Ayrıca FUE tekniğine göre daha çok kanama olabilir. En önemli sorun ise, çıkarılan saçlı deriden kalan açık alanı kapatmak için, saç derisi gerdirilerek birbirine dikilir. Bu da kafa bölgesinde gerilme hissine yol açar ve rahatsızlık verir. Enfeksiyon riski daha fazladır.

Operasyon FUE tekniğine göre çok daha uzun sürer. Operasyondan sonra alım yapılan bölgeye pansuman gerekir. Yaklaşık 1 hafta sonra dikişlerin alınması gerekir.

Öneriyor muyuz?

Kesinlikle önermediğimiz bir yöntemdir. Yukarıda saydığımız sebeplerle neden önermediğimizin anlaşılabileceğini düşünüyoruz.

 

29 Mart 2018
988 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?