Kampanyalı Fiyatlarda Son Günler
Bize hemen ulaşın, kaydınızı yaptırıp depozitonuzu yatırın, kampanyalı fiyatımızdan 6 ay boyunca dilediğiniz zaman yararlanın.
Hemen Ulaş

Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi Nedir?

Saçlı deriye küçük iğnelerle mezoterapi ilaçlarının (vitamin, minoxil,dolaşım artırıcı v.s. ) verilmesidir. Hedef o bölgedeki dolaşımı düzenleyip kan dolaşımını artırmak, vitamin ve minerallerin direkt olarak cilde verilmesidir. 6-8 seans, haftada bir olmak koşuluyla uygulanır. Saç mezoterapisi hem erkek hem kadınlardaki saç dökülmesinin durdurulması, saçların daha sağlıklı olması için uygulanabilen bir metodtur. Saçlar genel kan dolaşımdan, sadece saç kökü yolu ile beslenebilir. Bu nedenle saça dışardan uygulanan kozmetik ve besleyicilerin etkisi sınırlıdır. Saç mezoterapisinde uygulama direk saç köküne iğne yolu ile yapılır.

Yüz mezoterapisi cilde mükemmel bir tazelik ve parlaklık verir. Cildin kollajen ve elastin sentezi aktive olur, gerilir ve toparlar. Uygulanan  ilaçlar sayesinde parlaklık ve canlılık sağlanır. Cilt üstünde sürülen kozmetikler cilt bariyerini geçerek derin tabakalara nüfuz edemez, tam tersine mezoterapi yönteminde ise ilaçlar istenilen hedef dokuya ulaşır.Vitaminler, anti-aging ürünler ve büyüme faktörleri  gibi ilaçlar kullanılabilir.

 

Yüz mezoterapisi alın, göz çevresi, dudak kenarları, yanaklar, boyun, dekolte ve el bölgesine uygulanır, seanslar ortalama 15-30 dakika sürer ve iğneler son derece ince uçlu olduklarından ağrı, acı hissi minimaldir, seans sayısı ise yaş grubuna göre değişmekle birlikte ortalama 4-6 seanstır. Yaş sınırı söz konusu değil, özellikle çok sigara, alkol içen kişiler, güneş ve solaryuma çok maruz kalan kişiler, yoğun iş ve stres nedeni ile cildini çok iyi bakamayan tüm kadın ve erkeklerde kolaylıkla uygulanabilir. Çizgilerin oluşmasını engeller, hatta varsa ve özellikle yeni geliştiyse onları yok olmasını sağlar.

29 Mart 2018
594 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?