Kampanyalı Fiyatlarda Son Günler
Bize hemen ulaşın, kaydınızı yaptırıp depozitonuzu yatırın, kampanyalı fiyatımızdan 6 ay boyunca dilediğiniz zaman yararlanın.
Hemen Ulaş

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda
Bu sayfadaki bilgilerle, İstanbul Transplus Saç Sorunları Merkezini daha yakından tanıyabilirsiniz.

Biz Kimiz?

İstanbul Transplus Saç Sorunları Merkezi, modern saç nakli alanında uzmanlaşmış ekibiyle, gerek gerçekleştirdiği operasyon sayısı gerekse bu girişimlerin kalitesi ve yaygın uluslararası hasta memnuniyetiyle, bugün sadece Türkiye’de değil, dünyada da sayılı merkezlerden birisi haline gelmiştir.

Sizlere daha geniş ve daha kapsamlı hizmet verebilmek adına, merkezini Anadolu’ya taşımaya karar veren İstanbul Transplus Saç Sorunları Merkezi, faaliyetlerine 6 yıldır Konya’da devam etmektedir.

Amacımız sizlere sağlıklı, hijyenik ve rahat edebileceğiniz bir ortamda sorunlarınıza en iyi çözümü bulmaktır. Kurumumuz bünyesindeki tecrübeli kadrosu ve kendi teknikleriyle yeni gelişmeleri sürekli takip etmekte olup konusunda uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir.

 

Neden biz?

Saç ekimi operasyonlarında %100 birey memnuniyetini hedef alarak sizlere hizmet vermekteyiz. Saç ekiminde asıl amaç saç transferi kadar gerçek ve doğal görünüme en yakını elde etmektir. Görüşme esnasında ve operasyondan önce abartılı ifadelerden kaçınarak, elde edilecek olan sonucu en doğru şekliyle sizlere ifade ediyoruz. Sizlerin elde edeceği iyi sonuçların ve memnuniyetin bizleri daha iyi başarılara ve çevrenizdekilere önermenize en büyük etken olduğunun bilincinde olarak çalışıyoruz.

 

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli, teknolojik ve sorumlu yaklaşımımızla kendi alanımızda sadece ülkemizde değil, tüm dünyada lider firma olmak. Saç sorunu yaşayan ve saçlarını taramak isteyen insanlara, kişiye özel çözümler üretmek.

 

Misyonumuz

Saçlarını taramanın, jöle sürmenin ve fön çektirmenin herkesin hakkı olduğuna inanıyor, bu doğrultuda geldiğimiz noktada kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Taranmışsa saçlar, her gününüz güzel başlar…